Skibus Pension Fulda Černý Důl Krkonoše - 44 kilometrů sjezdovek na jednu permanentku

Skibus: V Černém dole je tzv. City Skibus - hosté od nás dostanou k zapůjčení karty na tento City Skibus, který má zastávku přímo před pensionem (Jezdí každých 15 minut). Jezdí pouze do Skiresortu Černý Důl. Z tohoto Skiresortu potom jezdí standardní skibus mezi jednotlivými středisky. Z Černé Hory je navíc možné přejet do Pece na lyžích pomocí rolby zdarma. Více info zde.

Černá hora - Janské Lázně

Černá hora - Janské Lázně

Terény pro sjezdové lyžování se nachází na jižních až jihovýchodních svazích Černé a sousední Světlé hory. Lyžaři mají k dispozici 2 lanové dráhy a 15 lyžařských vleků různých typů a délek. Skiareál disponuje novou 8-mi místnou kabinkovou lanovou dráhou. Jedná se o jedinou lanovku tohoto druhu v České republice. Sjezdové tratě areálu patří k nejdelším v Čechách, dosahující délky až 3km. Více informací na stránkách skiResort zde.
Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou

V Peci naleznete moderní čtyřsedačkovou lanovku, 10 vleků s přepravní kapacitou 9 620 osob/hod., 11 km upravených sjezdovek, nejdelší a nejlépe osvětlený svah pro večerní lyžování, členitý freestyle park a upravené běžecké tratě okolo Krkonošské magistrály dělají ze SkiResortu Pec pod Sněžkou jedno z nejkomplexnějších tuzemských středisek. Více informací na stránkách skiResort zde.
TourResort ČERNÁ HORA - SNĚŽKA (Janské Lázně)

Černý Důl

Skiareál Černý Důl je areálem vhodným pro rodiny s dětmi, ale rovněž pro zdatné či začátečníky. Areál disponuje širokými sjezdovými tratěmi v délce do 1400m, 2 lanovkami, 5 lyžařskými vleky a moderně vybaveným KID parkem pro výuku lyžování. Skiareál Černý Důl je součástí SkiResortu ČERNÁ HORA, tzn. lyžařského regionu s platností společné jízdenky. Více informací na stránkách skiResort zde.
TourResort ČERNÁ HORA - SNĚŽKA (Pec pod Sněžkou)

Velká Úpa

Široké spektrum služeb V lyžařském areálu Skiport - Velká Úpa naleznou návštěvníci středně náročné lyžařské terény (červené a modré sjezdovky), které jsou dostupné díky provozu nové tří sedačkové lanovky a dvou kotvových vleků. U dolní stanice lanovky se nachází lanový dětský vlek - vhodný pro malé a začínající lyžaře, kteří se mohou pouze chytnout lana a nechat se vyvést na mírný svah. Více informací na stránkách skiResort zde.
TourResort ČERNÁ HORA - SNĚŽKA (Velká Úpa)

Svoboda nad Úpou

Skiareál Svoboda nad Úpou (Duncan) je areálem rodinného typu, jež disponuje 3 lyžařskými vleky a sjezdovými tratěmi v délce do 350m. Areál nabízí návštěvníkům zdarma stálou slalomovou trať s časomírou, její reservace je možná i pro privátní akce. Skiareál Svoboda nad Úpou (Duncan) je součástí SkiResortu ČERNÁ HORA, tzn. lyžařského regionu s platností společné jízdenky. Více informací na stránkách skiResort zde.
Lyžařská škola Černý Důl

Lyžařská a SNB škola Černý Důl

Chcete-li se naučit lyžovat nebo na snowboardu, pak jste u nás na správné adrese. Lyžařská škola Mirek Šmejdíř působí v Černém Dole již 20. sezónu. Naše škola je členem APUL (Asociace profesionálních učitelů lyžování). Naši kvalifikovaní učitelé vyučují za pomoci moderních metod a tak věříme, že se nejen naučíte dobře a bezpečně jezdit, ale budete se i dobře bavit. Lyžařská škola Mirek Šmejdíř
Snowboard škola Černý Důl

Půjčovna lyží a snowboardů

Naše půjčovna nabízí kvalitní carvingové komplety, snowboardy, big footy, snowblady, běžecké komplety, a saně pro děti i dospělé. Lyže i snowboardy procházejí pravidelným servisem, aby ježdění na nich byla pro Vás opravdová radost. Obuv po každém použití vysoušíme a desinfikujeme. Samozřejmostí jsou též správně nastavené hodnoty vypínacích sil na sjezdovém vázání. Účinnost vázaní je pravidelně testována. Naši zákazníci mají servis na vypůjčeném materiálu zdarma. Půjčovna lyží a snowboardů Mirek Šmejdíř

Aktuálně - Černý Důl, Černá hora - Janské Lázně a Svoboda nad Úpou

Aktuální informace - Pec pod Sněžkou a Velká Úpa

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC

TOP